“Vizii” valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Andrejs Šilinskis

06 Okt 2023

Darbu AS “CleanR Grupa” telpu uzkopšanas uzņēmuma “Vizii” valdes priekšsēdētāja amatā uzsācis ilggadējs nozares pārstāvis Andrejs Šilinskis.

 

Šilinskis telpu uzkopšanas un nekustamo īpašumu apsaimniekošanas jomā darbojas vairāk nekā 20 gadus, kopš 2002. gada strādājot uzņēmumā “Impel Serviks” un 2018. gadā ieņemot tā valdes priekšsēdētāja amatu. Līdztekus Šilinskim “Vizii” valdē strādā arī tās līdzšinējais pārstāvis Juris Zālītis.

Šilinskis ir arī Latvijas Regbija federācijas valdes loceklis. Viņš absolvējis Rīgas Valsts 1. ģimnāziju un ieguvis bakalaura grādu Uzņēmējdarbības vadībā biznesa augstskolā RISEBA.

“CleanR Grupa” pērn veikusi strukturālas pārmaiņas, vairākas biznesa funkcijas nodalot jaunos Grupas meitas uzņēmumos, stiprinot korporatīvās pārvaldības modeli, ieviešot ilgstpējīgus risinājumus ikdienas pārvaldībā, investējot infrastruktūras modernizācijā un pakalpojumu automatizācijā, u.c.

“CleanR Grupā” ietilpst sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “CleanR”, industriālo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “CleanR Verso”, ražotāju atbildības sistēmas uzņēmums “Zaļā josta”, telpu uzkopšanas uzņēmums “Vizii”, pilsētvides uzturēšanas uzņēmums “Vizii Urban” un daudzdzīvokļu namu pārvaldīšanas uzņēmums “Vizii Domus”. Kopumā “CleanR Grupa” ikdienā apkalpo vairāk nekā 500 tūkstošus Latvijas iedzīvotāju.

“Vizii” ir komerctelpu uzkopšanas uzņēmums, kas specializējas ražošanas, tirdzniecības, publisko telpu un biroju ikdienas uzkopšanā, kā arī telpu ģenerālajā tīrīšanā. Tajā tiek nodarbināti aptuveni 750 darbinieki.

 

Par  SIA “Vizii” 

“Vizii” ir komerctelpu uzkopšanas uzņēmums, kas apkalpo vairāk nekā 450 klientus visā Latvijā. Uzņēmums specializējas ražošanas, tirdzniecības, publisko telpu un biroju ikdienas uzkopšanā, kā arī telpu ģenerālajā tīrīšanā. “Vizii” kvalitātes, vides, darba drošības un enerģijas vadības sistēmas atbilst ISO standartiem. Uzņēmums ir vērsts uz inovatīvu un modernu risinājumu ieviešanu telpu uzkopošanas jomā, tais skaitā “Vizii” ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas uzsāka robotizētu komerctelpu uzkopšanu.

 

Papildu informācija:

Zane Plone

SIA “Vizii” sabiedrisko attiecību konsultante

Mob. tālr.: +371 28627003

Pieteikties jaunumiem