CleanR Grupa pārvalda Latvijas vides pakalpojumu jomas vadošos uzņēmumus. Mūsu grupas uzņēmumi darbojas atkritumu apsaimniekošanas, telpu, ceļu un pilsētvides uzturēšanas nozarēs kā arī namu apsaimniekošanas jomā, ikdienā rūpējoties par vairāk kā 50 tūkstošiem klientu visā valstī, tādejādi katru dienu apkalpojot vairāk kā pusmiljonu Latvijas iedzīvotāju. Ar inovatīviem, digitalizētiem un individuāli pielāgotiem risinājumiem, mēs nodrošinām augstu pakalpojumu un produktu kvalitāti, izcilu klientu servisu un rūpes par svarīgāko – vidi mums apkārt.

CleanR Grupas pārvaldība
Akcionārs
SIA “TAK Capital”
CleanR Grupas Padome
Guntars Kokorevičs
Padomes priekšsēdētājs
Lasīt vairāk
AS “CleanR Grupa” dibinātājs un padomes priekšsēdētājs. Vairāk kā 17 gadu pieredze vides nozarē, tostarp bijis globālā vides pakalpojumu uzņēmuma “Veolia” partneris un reģionālais pārstāvis. Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) viceprezidents, Junior Achievement Latvia padomes loceklis, bijušais Rīgas Fondu biržas vadītājs. Guntars Kokorevičs ir AS “CleanR Grupa” vairākuma akcionārs (94%).
Harijs Krongorns
Padomes loceklis
Lasīt vairāk
AS “CleanR Grupa” padomes loceklis. Ievērojama pieredze Latvijas lielo uzņēmumu padomēs, tostarp Valmieras piens, Latvijas balzams, Laima. Konsultējis nozīmīgus uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas (M&A) darījumus vides pakalpojumu nozarē. Kopš 2001. gada ACCA biedrs. Harijs Krongorns ir AS “CleanR Grupa” akcionārs (6%).
Māris Mančinskis
Padomes loceklis
Lasīt vairāk
AS “CleanR Grupa” padomes loceklis. Ievērojama pieredze lielu uzņēmumu vadībā – bijis ilggadējs Swedbank Latvia valdes priekšsēdētājs, degvielas uzpildes kompānijas “KOOL” padomes loceklis. Patlaban darbojas arī AS “Agrolats Holding" padomē, Latvijas Olimpiskās komitejas Izpildkomitejā, kā arī Moldovas komercbankas “Victoriabank” padomē kā Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas nominēts direktors. Ieguvis finanšu izglītību Latvijas Universitātē, Hofstra Universitātē ASV, kā arī Londonas Biznesa skolā.
CleanR Grupas valde
Juris Gulbis
Valdes priekšsēdētājs
Lasīt vairāk
Vadītājs ar starptautisku pieredzi uzņēmumu transformācijā un inovatīvu biznesa modeļu izveidē. Bijis ilggadīgs izklaides un tehnoloģiju uzņēmuma Tet vadītājs, kā arī vadījis A.C.B. Grupas uzņēmumus ACBR un 8CBR. Pirms tam darbojies dažādos uzņēmumos pārtikas pārstrādes un finanšu jomā Latvijā un ārvalstīs.
Inta Liepa
Valdes locekle
Lasīt vairāk
Vairāk kā 10 gadu juridiskā darba pieredze dažāda lieluma uzņēmumos, plaša pieredze tiesību aktu izstrādē un sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām. Ievērojama pieredze ES fondu projektu īstenošanā. Pieredze uzņēmumu korporatīvās pārvaldības pilnveidošanā.
Guntars Levics
Valdes loceklis
Lasīt vairāk
17 gadu pieredze atkritumu apsaimniekošanas nozarē. Vadījis nozīmīgus atkritumu apsaimniekošanas projektus, piemēram, Baltijā lielākās šķirošanas rūpnīcas un pirmās plastmasas pārstrādes rūpnīcas izveide CleanR Grupā – abi projekti ar ES fondu līdzfinansējumu.
Agita Baltbārde
Valdes locekle
Lasīt vairāk
Ilggadēja pieredze korporatīvās komunikācijas un ilgtspējas vadībā, kā arī investoru attiecībās dažāda profila uzņēmumos. Bijusi komunikācijas vadītāja AS “Sadales tīkls” un Latvijas lielākajā alus darītavā “Cēsu alus”, LR Ekonomikas ministra komunikācijas padomniece, kā arī globālās finanšu tehnoloģiju grupas Eleving Group Komunikācijas un investoru attiecību direktore. CleanR Grupā darbojas kopš 2022. gada, ieņemot Korporatīvo attiecību un ilgtspējas direktores amatu.
Atkritumu apsaimniekošana
Vides pakalpojumi