CleanR Grupa pārvalda Latvijas vides pakalpojumu jomas vadošos uzņēmumus. Mūsu grupas uzņēmumi darbojas atkritumu apsaimniekošanas, telpu, ceļu un pilsētvides uzturēšanas nozarēs kā arī namu apsaimniekošanas jomā, ikdienā rūpējoties par vairāk kā 50 tūkstošiem klientu visā valstī, tādejādi katru dienu apkalpojot vairāk kā pusmiljonu Latvijas iedzīvotāju. Ar inovatīviem, digitalizētiem un individuāli pielāgotiem risinājumiem, mēs nodrošinām augstu pakalpojumu un produktu kvalitāti, izcilu klientu servisu un rūpes par svarīgāko – vidi mums apkārt.

Vides pakalpojumu nozares līderis Latvijā ar vairāk nekā 270 darbiniekiem, plašāko reģionā pieejamo vides pakalpojumu klāstu, nodrošinot gandrīz 40 pakalpojumu veidus atkritumu apsaimniekošanas jomā.

Ilgstoši darbojies kā uzņēmuma CleanR biznesa virziens, uzņēmums patstāvīgu darbību sāks 2023. gadā. Uzņēmums veiks industriālo atkritumu apsaimniekošanu, tostarp objektu demontāžu, lielgabarīta konteineru uzstādīšanu un izvešanu, būvniecības atkritumu pārstrādi atkārtoti izmantojamos materiālos. Otra būtiska uzņēmējdarbības joma būs otrreizējo materiālu šķirošana.

Telpu uzkopšanas nozares uzņēmums, kas apvieno pieredzi, kompetenci, kvalitāti un izpratni gan par nozari, gan klienta vajadzībām. Lai arī Vizii ir dibināts 2021. gada 1. septembrī, uzņēmumam ir vairāk nekā 15 gadu priekšvēsture kā vienam no uzņēmuma CleanR biznesa virzieniem.

Līdz šim darbojies kā uzņēmuma CleanR biznesa virziens, uzņēmums patstāvīgu darbību uzsāks 2023. gadā. Uzņēmums nodrošinās privāto un publisko teritoriju, ielu, ceļu un pilsētvides uzturēšanu visā Latvijā.

Vizii Domus ir jauns vārds nekustamā īpašuma apsaimniekošanas nozarē, kas vienlaikus ietver sevī 30 gadu pieredzi namu pārvaldīšanā un komerctelpu apsaimniekošanā. Vizii Domus apvieno vairākus namu apsaimniekošanas uzņēmumus visā Latvijā.
www.vizii.lv

CleanR Grupas pārvaldība
Akcionārs
SIA “TAK Capital”
CleanR Grupas Padome
Guntars Kokorevičs
Padomes priekšsēdētājs
  • AS “CleanR Grupa” dibinātājs un padomes priekšsēdētājs. Vairāk kā 17 gadu pieredze vides nozarē, tostarp bijis globālā vides pakalpojumu uzņēmuma “Veolia” partneris un reģionālais pārstāvis. Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) viceprezidents, Junior Achievement Latvia padomes loceklis, bijušais Rīgas Fondu biržas vadītājs.
Harijs Krongorns
Padomes loceklis
  • AS “CleanR Grupa” padomes loceklis. Ievērojama pieredze Latvijas lielo uzņēmumu padomēs, tostarp Valmieras piens, Latvijas balzams, Laima. Konsultējis nozīmīgus uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas (M&A) darījumus vides pakalpojumu nozarē. Kopš 2001. gada ACCA biedrs.
Māris Mančinskis
Padomes loceklis
  • AS “CleanR Grupa” padomes loceklis. Ievērojama pieredze lielu uzņēmumu vadībā – bijis ilggadējs Swedbank Latvia valdes priekšsēdētājs, degvielas uzpildes kompānijas “KOOL” padomes loceklis. Patlaban darbojas arī AS “Agrolats Holding" padomē, Latvijas Olimpiskās komitejas Izpildkomitejā, kā arī Moldovas komercbankas “Victoriabank” padomē kā Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas nominēts direktors. Ieguvis finanšu izglītību Latvijas Universitātē, Hofstra Universitātē ASV, kā arī Londonas Biznesa skolā.
CleanR Grupas valde
Juris Gulbis
Valdes priekšsēdētājs
  • Vadītājs ar starptautisku pieredzi uzņēmumu transformācijā un inovatīvu biznesa modeļu izveidē. Bijis ilggadīgs izklaides un tehnoloģiju uzņēmuma Tet vadītājs, kā arī vadījis A.C.B. Grupas uzņēmumus ACBR un 8CBR. Pirms tam darbojies dažādos uzņēmumos pārtikas pārstrādes un finanšu jomā Latvijā un ārvalstīs.
Guntars Levics
Valdes loceklis
  • 17 gadu pieredze atkritumu apsaimniekošanas nozarē. Vadījis nozīmīgus atkritumu apsaimniekošanas projektus, piemēram, Baltijā lielākās šķirošanas rūpnīcas un pirmās plastmasas pārstrādes rūpnīcas izveide CleanR Grupā – abi projekti ar ES fondu līdzfinansējumu.
Inta Liepa
Valdes locekle
  • Vairāk kā 10 gadu juridiskā darba pieredze dažāda lieluma uzņēmumos, plaša pieredze tiesību aktu izstrādē un sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām. Ievērojama pieredze ES fondu projektu īstenošanā. Pieredze uzņēmumu korporatīvās pārvaldības pilnveidošanā.
CleanR Grupas uzņēmumu vadība
Valerijs Stankevičs
Valdes priekšsēdētājs
Aleksandrs Ugorenko
Valdes priekšsēdētājs
Baiba Rozenlauka
Valdes locekle
Dace Šakena
Valdes locekle
Valdis Purvinskis
Valdes priekšsēdētājs
Ģirts Baltrums
Valdes loceklis
Pievienojies CleanR Grupai

Mēs veidojam izaugsmi veicinošu darba vidi, rūpējoties par vienlīdzīgām iespējām un darbinieku attīstību. Pievienojies CleanR Grupas uzņēmumiem un kļūsti par daļu no Grupas komandas, kurā mēs ticam, ka rūpes par cilvēku ir arī rūpes par planētu!

 

Aktuālās vakances: