CleanR Grupas uzņēmums “Vizii Urban” saņem Konkurences padomes lēmumu atļaut iegādāties SIA “Rīgas tilti”

12 Dec 2023

AS “CleanR Grupa” uzņēmums, kas specializējas pilsētvides uzturēšanā, SIA “Vizii Urban” saņēmis Konkurences padomes lēmumu atļaut iegūt izšķirošu ietekmi pāri SIA “Rīgas tilti”.

“Vizii Urban” mērķis ir paplašināt darbību un pievienot specializētus pilsētvides uzturēšanas pakalpojumus. Tas ļauj uzņēmumam paplašināt darbības jomas un attīstīt kvalitātes standartus.

Tāpēc pieņemts lēmums par SIA “Rīgas tilti” iegādi. Darījuma veikšanai bija nepieciešams Konkurences padomes izvērtējums un atzinums, kas saņemts šī gada 7. decembrī.

KP savā lēmumā secinājusi, ka “Vizii Urban” un “Rīgas tiltiem” ir atšķirīga kompetence un specializācija  – “Vizi Urban” veic teritoriju, ielu, ceļu un pilsētvides uzturēšanu visā Latvijā, veicot ceļu un ielu ikdienas uzturēšanas pakalpojumus, “Rīgas tilti” specializējas tiltu, ceļu pārvadu un citas specializētās ceļu infrastruktūras būvniecībā, uzturēšanā (remontā), kā arī šīs specializētās ceļu infrastruktūras uzkopšanā. Līdz ar to abu uzņēmumu darbības jomas nepārklājas.

Pēc Konkurences padomes atzinuma uzņēmumi turpina darbu pie darījuma noslēgšanas.

Par “Vizii Urban”

SIA “Vizii Urban” ir pilsētvides uzkopšanas uzņēmums ar 20 gadu darba pieredzi un plašu reģionālo pārklājumu, nodrošinot pakalpojumus Liepājā, Jūrmalā, Rēzeknē, Bauskā, Siguldā un citviet. “Vizii Urban” pakalpojumi ietver pilsētas publisko teritoriju, ielu un ietvju uzkopšanu un uzturēšanu kā vasaras, tā arī ziemas periodā, kā arī apzaļumošanas pakalpojumu un pludmaļu uzkopšanu. “Vizii Urban” ietilpst Latvijā vadošajā vides pakalpojumu jomas koncernā AS “CleanR Grupa”.

Papildu informācijai:
Zane Plone
AS “CleanR Grupa” sabiedrisko attiecību vadītāja
M: +371 28 627 003
E: [email protected]

Pieteikties jaunumiem