SIA “Zaļā josta” valdei pievienojas Guntars Levics

05 Mar 2024

Stiprinot ražotāju atbildības sistēmas uzņēmuma “Zaļā josta” efektivitāti un korporatīvās pārvaldības modeli, uzņēmuma valdē iecelts ilggadējs nozares profesionālis Guntars Levics. Levics turpina pildīt arī AS “CleanR Grupa” valdes locekļa pienākumus.

 Uzņēmuma valdē darbu turpina valdes priekšsēdētājs Jānis Lapsa un valdes loceklis Valerijs Stankevičs.

“Zaļā josta” ir ražotāju atbildības sistēmas uzņēmums, kas organizē izlietotā iepakojuma, videi kaitīgo preču, elektrisko un elektronisko iekārtu apsaimniekošanu, tādejādi sniedzot iespēju uzņēmumiem iegūt 100% atbrīvojumu no Dabas resursu nodokļa, kā arī rūpēties par to, lai atkritumi, kas radušies to saimnieciskās darbības rezultātā, tiek savākti, pārstrādāti un nonāk otrreizējā apritē.

“Gatavojoties tekstila un vienreiz lietojamo plastmasas izstrādājumu ražotāju atbildības sistēmas ieviešanai no šā gada 1. jūlija, tiek stiprināta “Zaļās jostas” pārvaldības kapacitāte un efektivitāte. Guntaram Levicam ir plaša kompetence un pieredze sadzīves atkritumu, tai skaitā plastmasas izstrādājumu, apsaimniekošanā,” saka “CleanR Grupas” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

SIA “Zaļā josta” kapitāldaļu turētāji ir AS “CleanR Grupa” (55%) un AS “BAO” (45%).

Pieteikties jaunumiem