CleanR Grupa paplašina pilsētvides uzkopšanas segmentu, “Vizii Urban” iegādājoties Cēsu uzņēmumu “KOM-AUTO”

26 Apr 2023

AS “CleanR Grupa” meitas sabiedrība SIA “Vizii Urban” īstenojusi uzņēmuma iegādes darījumu, ar kuru Cēsu ielu uzkopšanas uzņēmums SIA “KOM- Auto” kļūst par CleanR Grupā ietilpstošā pilsētvides uzkopšanas uzņēmuma SIA “Vizii Urban” pārstāvi Vidzemes reģionā. Darījums paredz izmaiņas tikai SIA “KOM-Auto” īpašnieku sastāvā, nemainot uzņēmuma vadības komandu, darbinieku sastāvu un pakalpojumu klāstu. Vienlaikus darījums saistās ar ambīcijām uzņēmumam, kas ilgstoši gādājis par Cēsu pilsētas ielu uzkopšanu, paplašināt savu darbības reģionu Cēsu novadā un Vidzemes reģionā.

AS “CleanR Grupa” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis: “ Jau pērn, lai skaidrāk iezīmētu uzņēmumu sniegto pakalpojumu virzienus un nodrošinātu straujāku biznesa virzienu attīstības dinamiku, Grupa vairākos jaunos uzņēmumos izdalīja specializētas pakalpojumu funkcijas – tādejādi kopš šī gada pilsētvides uzkopšanas un uzturēšanas pakalpojumu attīstību nodrošina Grupas uzņēmums SIA “Vizii Urban”. Iegādājoties Cēsu ielu uzkopšanas uzņēmumu SIA “KOM-Auto”, SIA “Vizii Urban” paplašina savu pakalpojumu pārklājumu visā Latvijas teritorijā, tagad arī Vidzemē. Šī darījuma īstenošanu sekmēja arī Grupas finanšu plūsmas diversifikācija, kotējot obligācijas Nasdaq First North Rīgas biržā pagājušā gada nogalē.”

Pievienojoties vadošajai vides pakalpojumu uzņēmumu Grupai, SIA “KOM-Auto” ir ambīcijas paplašināt pakalpojumu nodrošinājumu reģionu.

SIA “KOM-Auto” valdes loceklis Jānis Grūbe: “Vēsturiski esam bijis uzticams partneris Cēsu pilsētas ielu un publisko teritoriju uzkopšanā. Pievienojoties AS “CleanR Grupa” uzņēmumam “Vizii Urban”, jūtam ambīcijas paplašināt savu pakalpojumu nodrošinājumu Cēsu novadā un Vidzemes reģionā kopumā. Ticam – pievienošanās uzņēmumam, kas orientēts uz modernu, inovatīvu un “zaļu” pilsētvides uzkopšanas risinājumu ieviešanu, atstās pozitīvu iespaidu arī uz “KOM-Auto” pakalpojumiem.”

 

Par AS “CleanR Grupa”

AS “CleanR Grupa”, tās meitasuzņēmumu un asociēto sabiedrību galvenais darbības veids ir vides pakalpojumu pārvaldība. Grupas uzņēmumi nodrošina vairāk nekā 40 vides pakalpojumu sadzīves un industriālo atkritumu apsaimniekošanā, otrreizējo materiālu šķirošanā un pārstrādē, kā arī telpu un namu apsaimniekošanas jomā.  AS “CleanR Grupa” akcionārs ir Guntars Kokorevičs. Koncernā kopā ietilpst 20 sabiedrības, no kurām līdz šim lielākais neto apgrozījuma apjoms ir SIA “CleanR”, SIA “Vides resursu centrs” un SIA “Vizii”.

 

Par Vizii Urban

SIA “Vizii Urban” ir pilsētvides uzkopšanas uzņēmums ar 20 gadu darba pieredzi un plašu reģionālo pārklājumu, nodrošinot pakalpojumus Liepājā, Jūrmalā, Rēzeknē un citviet. Vizii Urban pakalpojumi ietver pilsētas publisko teritoriju, ielu un ietvju uzkopšanu un uzturēšanu kā vasaras tā arī ziemas periodā, kā arī apzaļumošanas pakalpojumu un pludmaļu uzkopšanu. “Vizii Urban” ietilpst Latvijā vadošajā vides pakalpojumu jomas koncernā AS “CleanR Grupa”.

Pieteikties jaunumiem