Aptauja: AS “CleanR Grupa” ir iekārojamākais darba devējs Latvijā vides pakalpojumu jomā

05 Apr 2023

AS CleanR Grupa ir vienīgais vides pakalpojumu jomas uzņēmums, kas iekļuvis vadošā personāla atlases uzņēmuma CV-Online Latvia ikgadēji veidotajā iekārojamāko darba devēju TOP 50, pastāstīja grupas personāla direktore Elita Tīlīte–Kārkle.

 

Aptaujā respondenti tiek aicināti norādīt to darba devēju, kas pirmais nāk prātā kā labākā un iekārojamākā darbavieta. CleanR Grupa ierindojās 39. vietā.

“Šajā aptaujā teju 16 tūkstoši respondenti spontāni pieminēja 1036 uzņēmumus, tādējādi aptuveni 5 % pieminēto darba devēju sīvā konkurencē izdevās iekļūt labāko darba devēju TOP 50,” piebilda Tīlīte–Kārkle.

 

CleanR Grupas personāla direktore pauda gandarījumu par sasniegto rezultātu, taču vienlaikus uzsvēra, ka tas ir arī bijis mērķtiecīga darba rezultāts.

“Būtiska daļa respondentu šajā topā ir uzņēmumu esošie un bijušie darbinieki, tāpēc īpaši priecājamies, ka arī mūsu darbinieki novērtē uzņēmuma centienus arvien uzlabot darba vidi, darba drošību, darbinieku labbūtību un piedāvāto labumu grozu. Piemēram, CleanR Grupas uzņēmumu darbiniekiem pieejams motivējošs labumu grozs, kur līdzās veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanai pieejams arī mērķēts atbalsts dažādās dzīves situācijās, tā palielinot darbinieku “drošības spilvenu” ikdienas stabilitātei,” skaidroja Tīlīte–Kārkle.

Turklāt šajā apkures sezonā uzņēmums darbinieku atbalstam energoresursu cenu pieauguma segšanai novirzīja teju ceturtdaļmiljonu eiro, ko saņēma vairāk nekā 800 darbinieku. “CleanR Grupas darbības fokusā ir darbinieks un sociāli atbildīga darba devēja prakse,” piebilda Tīlīte-Kārkle.

 

Latvijā “TOP darba devējs” pētījumu jau 12. gadu veido vadošais personāla atlases pakalpojumu sniedzējs “CV-Online Latvia”. Lai noteiktu 2022. gada labākos daba devējus, no 2023. gada 17. janvāra līdz 28. februārim noritēja iedzīvotāju interneta aptauja, kurā piedalījās 15 917 respondentu no visas Latvijas. Ar aptaujas “Top darba devējs 2022” rezultātiem var iepazīties interneta vietnē www.topdarbadevejs.lv

 

 

Par AS CleanR Grupa

 AS “CleanR Grupa” pārvalda Latvijas vides pakalpojumu nozares vadošos uzņēmumus. Grupā ir sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “CleanR”, industriālo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “CleanR Verso”, ražotāju atbildības sistēmas uzņēmums SIA “Zaļā josta”, kā arī vides pakalpojumu uzņēmumi: telpu uzkopšanas uzņēmums SIA “Vizii”, pilsētvides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Vizii Urban” un daudzdzīvokļu namu pārvaldīšanas zīmols “Vizii Domus”.

Kopumā “CleanR Grupa” ikdienā rūpējas par vairāk nekā 50 tūkstošiem klientu un apkalpo vairāk nekā 500 tūkstošus Latvijas iedzīvotāju. Tāpat uzņēmumu raksturo augstākais digitalizācijas līmenis vides pakalpojumu nozarē, augsts klientu apkalpošanas standarts, kā arī līderība ilgtspējas un klimata neitralitātes jautājumos.

 

Par Top darba devējs

 “Top darba devējs” ir Latvijā ietekmīgākais, plašākais un populārākais labāko un iekārotāko darba devēju tops un reitingu datubāze Latvijā, kuru kopš 2012. gada ikgadēji organizē Latvijā vadošais personāla atlases pakalpojumu sniedzējs “CV-Online Latvia”. Tops balstās uz darba ņēmēju – kandidātu, esošo un bijušo darbinieku, kā arī sadarbības partneru – vērtējumiem. Darba devēju reitings tiek veidots ikgadēji kopš 2008. gada.

 

Informācijai:

Zane Auziņa

AS “CleanR Grupa” sabiedrisko attiecību vadītāja

E-pasts: [email protected]

Mob. tālr.: +371 26119423

Pieteikties jaunumiem