“Vizii Urban” pērn investējis 1,5 miljonus eiro jaunā tehnikā un noslēdz gadu ar strauju izaugsmi

28 Mar 2024

Pilsētvides uzturēšanas uzņēmums “Vizii Urban” pērn investējis 1,5 miljonus eiro jaunas tehnikas iegādei, tādējādi gan modernizējot un “zaļinot” savu autoparku, gan stiprinot savu pozīciju tirgū, informēja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Valdis Purvinskis.

Viņš piebilda, ka 2023. gads bijis veiksmīgs, jo tajā uzņēmums paplašināja savu darbību, uzsākot jaunu teritoriju apkalpošanu un īstenojot uzņēmuma paplašināšanās darījumus. Tas rezultējies ar vairāk nekā 267 tūkstošu eiro lielu peļņu.

“Vizii Urban” kā atsevišķa uzņēmuma pilnvērtīga saimnieciskā darbība tika uzsākta vien pagājušā gada sākumā. Līdz tam uzņēmuma pieredze pilsētvides servisā vairāk nekā 20 gadu garumā veidojās kā daļai no SIA “CleanR”, kas 2022. gadā restrukturizācijas rezultātā tika nodalīta atsevišķā uzņēmumā.

 Rūpējoties par uzņēmuma ietekmes uz apkārtējo vidi mazināšanu, pērn “Vizii Urban” iegādājās 14 tehnikas vienības, kas atbilst augstākajiem ekoloģiskajiem standartiem. “Kaut arī cenu līmenis šādai tehnikai joprojām ir augsts, arī šogad turpināsim investēt tehnikas modernizēšanā, tādējādi veicinot gan uzņēmuma, gan kopējo valsts klimata neitralitātes mērķu sasniegšanu,” teica Purvinskis.

Pērnais gads uzņēmumam aizvadīts ne tikai tehnoloģisko risinājumu izaugsmē, bet arī ar jauniem līgumiem un jaunu teritoriju apgūšanu, uzsākot pilsētvides uzturēšanas darbus arī Rīgā, Bauskā un Siguldā. Tāpat uzņēmums īstenojis uzņēmuma iegādes darījumu, ar kuru Cēsu ielu uzkopšanas uzņēmums SIA “KOM-Auto” kļuvis par SIA “Vizii Urban” ietilpstošu pilsētvides uzkopšanas uzņēmumu.

Purvinskis norāda, ka pakalpojumu sniegšana dažādās Latvijas teritorijās, piemēram, piejūras pašvaldības ar mainīgajiem laikapstākļiem līdz pat vēsturiskajām pilsētām ar dažāda lieluma uzkalniņiem, kā arī komercobjektos nodrošina unikālu pieredzi, tādējādi mudinot uzņēmumu nepārtraukti attīstīties un pilnveidoties, lai nodrošinātu klientiem vislabāko pakalpojuma kvalitāti.

2023. gads “Vizii Urban” bija veiksmīgs arī privāto komercklientu – tirdzniecības centru, loģistikas centru, ražošanas teritoriju – jomā, slēdzot līgumus vairāk nekā 500 tūkstošu eiro vērtībā. Uzņēmums 2023. finanšu gadu noslēdza ar vairāk nekā 267 tūkstošu eiro peļņu.

Par “Vizii Urban”

SIA “Vizii Urban” ir pilsētvides uzkopšanas uzņēmums ar 20 gadu darba pieredzi un plašu reģionālo pārklājumu, nodrošinot pakalpojumus Liepājā, Jūrmalā, Rēzeknē un citviet. Vizii Urban pakalpojumi ietver pilsētas publisko teritoriju, ielu un ietvju uzkopšanu un uzturēšanu kā vasarā, tā arī ziemā, kā arī apzaļumošanas pakalpojumus un pludmaļu uzkopšanu. “Vizii Urban” ietilpst Latvijā vadošajā vides pakalpojumu jomas koncernā AS “CleanR Grupa”, kura uzņēmumi nodrošina vairāk nekā 40 vides pakalpojumu sadzīves un industriālo atkritumu apsaimniekošanā, otrreizējo materiālu šķirošanā un pārstrādē, kā arī telpu un namu apsaimniekošanas jomā.

Pieteikties jaunumiem