SIA “CleanR Verso” valdei pievienojas Baiba Rozenlauka

01 Jūn 2023

Pilnveidojot AS “CleanR Grupa” korporatīvās pārvaldības modeli, ar dalībnieku lēmumu par Grupas meitas uzņēmuma SIA “CleanR Verso” valdes locekli iecelta Baiba Rozenlauka. Rozenlaukas pārziņā būs uzņēmuma finanšu, IT un administratīvā atbalsta jomas.

“CleanR Verso ir jauns vārds industriālo atkritumu nozarē, tomēr uzņēmumam ir vairāk kā 20 gadu pieredze šajā jomā, kas iegūta līdz šim darbojoties kā vienam no Latvijā lielākā atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma “CleanR” biznesa pakalpojumiem. Kopš 2023. gada šī funkcija CleanR Grupas ietvaros darbojas kā neatkarīgs uzņēmums ar zīmolu CleanR Verso. Mūsu kompānijas pamatdarbības jomas ir industriālo atkritumu un būvgružu apsaimniekošana, kā arī otrreizējo materiālu šķirošana. Pārvaldām Latvijā jaunāko un modernāko būvniecības atkritumu šķirošanas un pārstrādes centru “Nomales”, kā arī pērn, investējot 1,2 miljonus eiro, atklājām valstī modernāko otrreizēji atgūstamu materiālu šķirošanas centru,” stāsta CleanR Verso valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Ugorenko.

“CleanR Verso biznesa ambīcijās ietilpst jaunu pakalpojumu attīstība un esošo digitalizācija – kā piemēram, jau pavisam drīz mazo sadzīves būvgružu un lielgabarīta atkritumu izvešanu katrs Latvijas iedzīvotājs varēs digitāli ērti pieteikt Grupas aplikācijā MANAI VIDEI. Tāpat attīstības plānos ietilpst vēl vairāki ambiciozi infrastruktūras investīciju projekti. Tādēļ priecājos par vadības komandas attīstību, Baibas Rozenlaukas pieredze būs vērtīgs ieguldījums CleanR Verso mērķu sasniegšanā,” pauž Ugorenko.

Baiba Rozenlauka ir vadītāja ar ilggadēju pieredzi atkritumu apsaimniekošanas nozarē – vairāk kā 10 gadus strādājusi sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumā SIA “Pilsētvides serviss”, ieņemot gan galvenās grāmatvedes, gan finanšu direktora vietas izpildītājas amatus.

Līdz ar Rozenlaukas pievienošanos, darbu CleanR Verso valdē beidz līdzšinējais valdes loceklis Aldis Remesis, kas Grupā strādāja kopš 2020. gada jūlija, pirms CleanR Verso izveides darbojoties kā SIA “CleanR” pārdošanas departamenta vadītājs.

Jau 2021. gadā CleanR Grupā tika uzsāktas strukturālas pārmaiņas, kas noslēgušās pērn, īpašu vērību pievēršot korporatīvās pārvaldības modeļa stiprināšanai un ilgtspējīgu risinājumu ieviešanai Grupas ikdienas pārvaldībā. Sākot ar 2023. gadu, CleanR Grupas pamatdarbība tiek īstenota divos biznesa virzienos – visa veida atkritumu apsaimniekošanas un vides pakalpojumu jomās.

 

Par CleanR Verso:

SIA “CleanR Verso” ir industriālo atkritumu un būvgružu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina arī otrreizējo materiālu šķiršanu.  SIA “CleanR Verso” ietilpst Latvijā vadošajā vides pakalpojumu jomas koncernā AS “CleanR Grupa”, kā uzņēmumi ikdienā apkalpo ap pusmiljonu Latvijas iedzīvotāju nodrošinot gan sadzīves, gan industriālo atkritumu apsaimniekošanu, kā arī pilsētvides uzturēšanas, komerctelpu uzkopšanas un namu pārvaldīšanas pakalpojumus.

 

Informācijai:

Agita Baltbārde

CleanR Grupas Korporatīvo attiecību un Ilgtspējas direktore

[email protected] | 29 133 073

www.cleanrgrupa.lv

 

Pieteikties jaunumiem