Nasdaq sveic CleanR Grupu ar obligāciju iekļaušanu Baltijas First North tirgū

31 Jan 2023

Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) paziņo par Latvijas uzņēmuma AS CleanR Grupa obligāciju iekļaušanu biržas Nasdaq Riga Baltijas First North tirgū no šodienas.

 

AS CleanR Grupa obligāciju emisijas apjoms ir 15 miljoni eiro, vienas obligācijas nominālvērtība ir 1000 eiro ar mainīgu gada kupona likmi 6,5% + 3 mēn. EURIBOR un kuponu izmaksu četras reizes gadā. Obligācijas tiks dzēstas 2025. gada 9. decembrī.

 

CleanR Grupa obligāciju iekļaušana notiek pēc slēgtā piedāvājuma Igaunijas, Latvijas un Lietuvas investoriem. Kopējais pieprasījums pēc obligācijām ievērojami — pusotru reizi —  pārsniedza piedāvājumu.

 

“No sirds priecājamies par vēl viena Latvijas uzņēmuma ienākšanu kapitāla tirgū,” gandarījumu pauž Nasdaq Riga biržas vadītāja Daiga Auziņa-Melalksne. “Dodot savu ieguldījumu tirgus attīstībā, mēs vēlamies, lai Latvija ir un turpina būt gan par pievilcīgu vietu uzņēmumiiem finansējum piesaitē, gan investoriem veicot investīcijas. Novēlam panākumus CleanR Grupa komandai, risinot vides pakalpojumu un ilgtspējas izaicinājumus”.

 

AS CleanR Grupa Padomes priekšsēdētājs Guntars Kokorevičs: “Būtiski pārsniedzot pieprasījumu, CleanR Grupa pērnā gada nogalē sekmīgi emitēja obligācijas 15 miljonu eiro apjomā.  Patiess gandarījums, ka sasniedzām izcilu rezultātu tieši vietējo investoru piesaistē – absolūti lielākā daļa – gandrīz 85% Grupas obligacionāru ir no Latvijas! Kapitāla tirgū piesaistītais finansējums ļauj īstenot grupas stratēģiskos uzdevumus, investējot vides pakalpojumu nozares inovācijās, kā arī stratēģiskā jaunu un esošo biznesa virzienu attīstībā. Mēs novērtējam investoru uzticību un ar augstu atbildības sajūtu veidosim spēcīgas investoru attiecības uzsākot obligāciju tirdzniecību Nasdaq Riga First North obligāciju sarakstā. Mēs turpināsim Grupas biznesa stratēģijas īstenošanu, fokusējoties uz ilgtspējīgiem un klimata neitralitāti atbalstošiem risinājumiem vides pakalpojumu jomā. Paldies par produktīvu sadarbību emisijas organizatoram Signet bank un juridiskajam konsultantam Eversheds Sutherland Bitāns, kā arī Nasdaq Riga, mērķtiecīgi veicinot emitentu un investoru satikšanos.”

 

AS CleanR Grupa pārvalda Latvijas vides pakalpojumu nozares vadošos uzņēmumus, kas darbojas atkritumu apsaimniekošanas, telpu, ceļu un pilsētvides uzturēšanas, kā arī namu apsaimniekošanas jomā, rūpējoties par vairāk nekā 50 tūkstošiem klientu visā valstī, tādējādi katru dienu apkalpojot vairāk nekā pusmiljonu Latvijas iedzīvotāju.

AS CleanR Grupa ietilpst sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “CleanR”, industriālo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “CleanR Verso”, kas specializējas būvniecības atkritumu un otrreizēji pārstrādājamu resursu nozarē, telpu uzkopšanas uzņēmums SIA “Vizii” un pilsētvides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Vizii Urban”. AS “CleanR Grupa”, tās meitasuzņēmumu un asociēto sabiedrību galvenais darbības veids ir vides pakalpojumu pārvaldība.

 

Nasdaq First North tirgus ir piemērots augošiem uzņēmumiem izaugsmes kapitāla piesaistīšanai un atpazīstamības veicināšanai, saņemot visas publiska uzņēmuma priekšrocības. Savukārt investoriem First North tirgus sniedz iespēju piedalīties uzņēmuma izaugsmes stāstā.

 

Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) ir globāls tehnoloģiju uzņēmums, kas apkalpo kapitāla tirgus un citas nozares. Nasdaq daudzveidīgais datu, analītikas, programmatūras un pakalpojumu piedāvājums ļauj klientiem optimizēt un ar pārliecību īstenot savu biznesa redzējumu. Lai uzzinātu vairāk par uzņēmumu, tā tehnoloģiskajiem risinājumiem, kā arī karjeras iespējām, apmeklējiet mūs vietnē LinkedIn, Twitter @Nasdaq, vai www.nasdaq.com.

 

Nasdaq Baltija ir reģionāls vērtspapīru tirgus, kas ietver Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga un Nasdaq Vilnius biržas, kā arī Nasdaq CSD centrālo vērtspapīru depozitāriju. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet nasdaqbaltic.com.

 

 

Kontakti medijiem:
Nasdaq Riga

Sanita Gailāne
[email protected]
+371 25 277 733

 

CleanR Grupa

Agita Baltbārde

[email protected]

+371 29 133 073

Pieteikties jaunumiem