AS “CleanR Grupa” aicina piedalīties vebinārā par 2023. gada finanšu rezultātiem

22 Apr 2024

AS “CleanR Grupa” aicina piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē (vebinārā) š.g. 8. maijā plkst. 11:00. Lai piedalītos vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot zemāk norādīto saiti.

Vebināru vadīs AS “CleanR Grupa” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis un finanšu direktore Juta Jākobsone. Vebināra ietvaros uzņēmuma pārstāvji prezentēs 2023. gada revidētos finanšu rezultātus, kā arī informēs par citām aktualitātēm. Gada pārskats būs publiski pieejams 30. aprīlī Grupas interneta vietnē www.cleanrgrupa.lv/investoriem

Pēc prezentācijas norisināsies jautājumu un atbilžu sesija, kurā ikviens ir aicināts uzdot savus jautājumus uzņēmuma pārstāvjiem. Vebinārs notiks angļu valodā, taču ikviens varēs uzdot savus jautājumus arī latviešu valodā.

Aicinām savus jautājumus uzņēmumam iesūtīt līdz 7. maijam uz e-pastu: [email protected] vai uzdot tos reģistrācijas saitē zemāk.

Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam reģistrēties šeit: https://nasdaq.zoom.us/webinar/register/WN_3uePx9jkSFSdXCfLMMemog.
Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite uz vebināru un informācija par pieslēgšanos vebināram. Pirmoreiz pieslēdzoties Zoom vebināram, tiksiet aicināti lejupielādēt lietotni.

Pieteikties jaunumiem