Bauskā par pilsētvides uzturēšanu turpmāk rūpēsies “Vizii Urban”

31 Jūl 2023

No 2023. gada 1. augusta Bauskas pilsētas teritorijas uzkopšanu veiks pilsētvides uzturēšanas uzņēmums “Vizii Urban”, informēja tā valdes priekšsēdētājs Valdis Purvinskis.

 

Uzņēmums šādas tiesības ieguvis, iesniedzot saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu un uzvarot pašvaldības rīkotajā iepirkumā. Līgums noslēgts uz gadu ar iespēju to pagarināt vēl uz trim gadiem.

“Katrā pilsētā, kur nodrošinām vides uzkopšanu un uzturēšanu, veidojam vietējo komandu, kura nodrošina efektīvāku un izdevīgāku pašvaldības izvirzīto vides tīrības mērķu sasniegšanu. Šobrīd gan darbinieki, gan nepieciešamā tehnika ir gatavībā uzsākt pakalpojumu sniegšanu. Vēlos teikt paldies arī uzņēmumam “Vides serviss”, kas līdz šim nodrošināja pilsētas uzkopšanu, par atsaucību zinoša un pieredzējušas vietējā personāla piesaistē,” saka Purvinskis.

Viņš arī norāda, ka Bauskas pašvaldības lēmums rīkot atklātu konkursu un pilsētvides uzturēšanas pakalpojumu nodrošināšanu uzticēt ārpakalpojumam vērtējams pozitīvi gan nozares attīstības kontekstā, gan kalpojot kā piemērs citām pašvaldībām, kas vēlas vēl efektīvāk apsaimniekot savus resursus.

Bauskas pilsētas teritorijā “Vizii Urban” nodrošinās plašu pakalpojumu klāstu – ietvju, pilsētas laukumu, zaļo zonu, ielu malu, celiņu tīrīšanu, zāles pļaušanu, sniega tīrīšanu ziemā, lapu savākšanu rudenī un citus katrai sezonai raksturīgo darbus.

“Vizii Urban” nodrošina pilsētvides uzturēšanas pakalpojumus Rīgā, Liepājā, Tukumā, Jūrmalā, Babītē, Rēzeknē, Siguldā un Cēsīs.

Bauskā “Vizii Urban” nodarbinās gandrīz 20 cilvēkus. Kopā visā Latvijā uzņēmums nodarbina aptuveni 220 cilvēku.

 

Par “Vizii Urban”

SIA “Vizii Urban” ir pilsētvides uzkopšanas uzņēmums ar 20 gadu darba pieredzi un plašu reģionālo pārklājumu, nodrošinot pakalpojumus Liepājā, Jūrmalā, Rēzeknē un citviet. “Vizii Urban” pakalpojumi ietver pilsētas publisko teritoriju, ielu un ietvju uzkopšanu un uzturēšanu kā vasaras, tā arī ziemas periodā, kā arī apzaļumošanas pakalpojumu un pludmaļu uzkopšanu. “Vizii Urban” ietilpst Latvijā vadošajā vides pakalpojumu jomas koncernā AS “CleanR Grupa”.

 

Papildu informācijai plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem:

Zane Plone

AS “CleanR Grupa” sabiedrisko attiecību vadītāja

M: +371 28 627 003

E: [email protected]

Pieteikties jaunumiem