AS “CleanR Grupa” valdei pievienojas ilgtspējas eksperte Agita Baltbārde

21 Jūn 2023

Ar AS “CleanR Grupa” padomes lēmumu no 3. jūlija par Grupas valdes locekli iecelta Agita Baltbārde, kam ir vairāk nekā desmit gadu pieredze ilgtspējas jomā, strādājot vadošajos Latvijas uzņēmumos, kā arī valsts pārvaldē. Baltbārdes pārziņā būs ilgtspējas, korporatīvās pārvaldības un vides izglītības jomas.

Jau 2021. gadā CleanR Grupā tika uzsāktas strukturālas pārmaiņas, kas noslēgušās pērn, īpašu vērību pievēršot korporatīvās pārvaldības modeļa stiprināšanai un ilgtspējīgu risinājumu ieviešanai Grupas ikdienas pārvaldībā. Sākot ar 2023. gadu, CleanR Grupas pamatdarbība tiek īstenota divos biznesa virzienos – atkritumu apsaimniekošanas un vides pakalpojumu jomās.

 

“Līdz ar Agitas Baltbārdes pievienošanos Grupas valdei, mēs Grupas līmenī piešķiram augstākā līmeņa prioritāti ilgtspējīgai korporatīvai pārvaldībai. Grupa jau šobrīd ir vides pakalpojumu nozares līderis, uzsākot stratēģisku nefinanšu ziņošanu un sasniedzot platīna statusu Latvijā vienīgajā ilgbūtības reitingā – Ilgtspējas indekss, taču atbildīga biznesa gadījumā darbs pie ilgtspējīgas pārvaldības uzlabošanas nekad neapstājas”, pauž CleanR Grupas dibinātājs un Padomes priekšsēdētājs Guntars Kokorevičs. “CleanR Grupa jau šodien darbojas kā bezatkritumu saimniecība, uz to mums jātiecas arī visas valsts ekonomikas un vides pārvaldībā. Aprites ekonomikas risinājumu ieviešana ne tikai Grupas pārvaldības jomās, bet arī apritīguma kā dzīvesveida integrācija visas sabiedrības līmenī ir darbs, pie kā Grupa turpmāk strādās daudz mērķtiecīgāk.”

 

Agita Baltbārde ir vadītāja ar ilggadēju pieredzi korporatīvās komunikācijas un ilgtspējas vadībā, kā arī investoru attiecībās dažāda profila uzņēmumos. Bijusi komunikācijas vadītāja AS “Sadales tīkls” un Latvijas lielākajā alus darītavā “Cēsu alus”, LR Ekonomikas ministra komunikācijas padomniece, kā arī globālās finanšu tehnoloģiju grupas Eleving Group Komunikācijas un investoru attiecību direktore. CleanR Grupā darbojas kopš 2022. gada, ieņemot Korporatīvo attiecību un ilgtspējas direktores amatu.

 

Baltbārdes vadībā Grupa turpinās pilnveidot vienotas uzskaites sistēmas ieviešanu ilgtspējas mērķu izpildes kontrolei, tai skaitā turpinās vispusīgu – gan radīto, gan novērsto – oglekļa emisiju aprēķinus, pilnveidos ilgtspējas risku un iespēju izvērtēšanu, nodrošinās ilgtspējas mērķu izpildes integrāciju vadības motivācijas shēmā. Grupa veiks regulāru ieinteresēto pušu iesaisti un informēšanu par Grupas ambīcijām un sasniegto ilgtspējas jomās.

“Nozarē esam vadošā uzņēmumu Grupa, tādēļ mums ir būtiska ne tikai dinamiska biznesa izaugsme, bet arī sabalansēta attīstība, nodrošinot attiecību vadību ar visām Grupas ietekmes pusēm rūpēs par stratēģisku ilgtspējas attīstību un korporatīvās pārvaldības stiprināšanu. Tādēļ priecājos par uzņēmuma valdes paplašināšanos, kas veicinās jaunas uzņēmuma izaugsmes dimensijas un fokusēšanos uz ilgtspējas risinājumu integrāciju uzņēmuma ikdienā,” uzsver Kokorevičs.

CleanR Grupas valdē šobrīd strādā tās priekšsēdētājs Juris Gulbis un valdes locekļi Inta Liepa un Guntars Levics.

 

Par AS “CleanR Grupa”

“CleanR  Grupa” pārvalda Latvijas vadošos uzņēmumus vides pakalpojumu jomā. Tajā ietilpst sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “CleanR”, industriālo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “CleanR Verso”, ražotāju atbildības sistēmas uzņēmums SIA “Zaļā josta”, kā arī vides pakalpojumu uzņēmumi: telpu uzkopšanas uzņēmums SIA “Vizii”, pilsētvides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Vizii Urban” un daudzdzīvokļu namu pārvaldīšanas zīmols “Vizii Domus”.

 

Papildu informācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem:

Tija Ezeriņa

AS “CleanR Grupa” komunikācijas konsultante

[email protected]; +371 29719893

Pieteikties jaunumiem